Nyckelband i polyester 20 mm med spänne och krok
Art.nr.
90879-N9009
Nyckelband i polyester med säkerhetsspänne både fram och bak samt metallkrok. Lagervara (för andra utföranden se specialdesign).
Välj variant
Finns i 11 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,00 | 13,00 | 12,50 | 12,50 | 11,50 | 9,80 | 9,60 | 9,40 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90879-N9009 |
| Material | Polyester, Metal, Plastic |
| Bredd | 20mm |
| Längd | 520mm |
| Vikt | 20g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90879.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 540mm x 320mm x 240mm |
| GPSR-Information | Label in seam lanyard |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90879-N9009 | 33323 st |
| Inkommande lager 2026-10-07T00:00:00+02:00 | 15000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

