Skräddarsydda presentförpackning för muggar
Art.nr.
83209-N0051
Presentförpackning i kartong för muggar. All-over digital-eco-printing möjlig. FSC-certifierad och tillverkad i Europa.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,50 | 16,00 | 15,50 | 14,50 | 13,00 | 12,00 | 11,50 | 11,00 | 10,50 | 10,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 83209-N0051 |
| Material | Cardboard |
| Bredd | 102mm |
| Längd | 102mm |
| Höjd | 112mm |
| Vikt | 36g |
| Ursprungsland | Poland |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| GPSR-Information | on the bottom |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 83209-N0051 | 5372 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

