Isskrapa
Art.nr.
90789-N0001
Isskrapa, svart eller vit i solida färger. Tryck på en sida möjligt.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,60 | 8,40 | 8,20 | 7,60 | 7,20 | 7,00 | 6,80 | 6,40 | 6,20 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90789-N0001 |
| Material | PS |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 120mm |
| Vikt | 26g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90789.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 425mm x 350mm x 150mm |
| GPSR-Information | On the back in the flank |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90789-N0001 | 10159 st |
| Inkommande lager 2026-08-20T00:00:00+02:00 | 10000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

