Flytande Nyckelring XL
Art.nr.
99757-N0001
Nyckelring som flyter.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 18,00 | 17,50 | 17,00 | 16,00 | 15,00 | 15,00 | 14,00 | 13,50 | 13,00 | 12,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 99757-N0001 |
| Material | PE |
| Höjd | 78mm |
| Diameter | 30mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99757.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 655mm x 325mm x 445mm |
| GPSR-Information | Label on keyring |
| Övrig information | It can hold up to 34g without sinking. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99757-N0001 | 10475 st |
| Inkommande lager 2026-07-28T00:00:00+02:00 | 10000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

