Nyckelring Doming Rektangel
Art.nr.
99703-N0002
Nyckelring med läderrem och rektangulär Doming.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 47,00 | 46,00 | 45,00 | 42,00 | 40,50 | 38,50 | 37,00 | 35,00 | 34,00 | 34,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 99703-N0002 |
| Material | Metal, Leather |
| Bredd | 18mm |
| Längd | 122mm |
| Vikt | 32g |
| Ursprungsland | Turkey |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99703.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 350mm x 270mm x 250mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99703-N0002 | 3494 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

