Tändare Polo
Art.nr.
90604-N8041
Tändare med silver överdel, påfyllningsbar.
Välj variant
| Antal | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,40 | 7,40 | 7,20 | 7,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90604-N8041 |
| Material | AS, Plastic |
| Bredd | 24mm |
| Längd | 81mm |
| Höjd | 9mm |
| Vikt | 20g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90604.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Ja |
| Förpackningsmått | 430mm x 278mm x 250mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90604-N8041 | 248 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

