Tändare kapsylöppnare
Art.nr.
90712-N0001
Engångständare med kapsylöppnare.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 8,00 | 7,80 | 7,60 | 7,00 | 6,20 | 6,00 | 5,80 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90712-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 24mm |
| Längd | 81mm |
| Höjd | 10mm |
| Vikt | 18g |
| Ursprungsland | Vietnam |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Ja |
| Förpackningsmått | 440mm x 260mm x 265mm |
| Övrig information | Includes bottle opener. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90712-N0001 | 5528 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

