HX3673/13 | Philips Tooth Brush
Art.nr.
42271-N0001
I kombination med Sonic-tekniken och borsthuvudenas rörelse avlägsnar eltandborsten upp till 3 gånger mer plack än en manuell tandborste. Tandborstens inbyggda trycksensor skyddar dina tänder och ditt tandkött.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 703,00 | 693,00 | 683,00 | 673,00 | 663,00 | 654,00 | 645,00 | 636,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 42271-N0001 |
| Material | Plastic |
| Höjd | 250mm |
| Diameter | 28mm |
| Vikt | 200g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT42271.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 289mm x 147mm x 233mm |
| Input | 5V |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 42271-N0001 | 1 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

