Philips OneBlade 360
Art.nr.
42277-N6131
Denna OneBlade 360 trimmar, stylar och rakar alla hårlängder enklare än någonsin. Styla även de svåråtkomliga områdena med färre rörelser. Flera steg och verktyg är inte längre nödvändiga. OneBlade klarar av allt. Med kontur-följande teknik, dubbel skyddssystem och 360 Blade.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 546,00 | 538,00 | 530,00 | 522,00 | 515,00 | 508,00 | 501,00 | 494,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 42277-N6131 |
| Material | Stainless Steel |
| Bredd | 116mm |
| Längd | 95mm |
| Höjd | 245mm |
| Vikt | 147g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT42277.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 1000mm x 310mm x 2000mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 42277-N6131 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-05-29T00:00:00+02:00 | 100 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

