LED-spegel kompakt 350 mAh
Art.nr.
90754-N0001
Kompakt spegel med inbyggd uppladdningsbar belysning. Touch-knapp för att slå på/stänga av och justera ljusstyrkan. Två sidor: 1x förstoring och 2x förstoring. Inkluderar USB-C-laddningskabel. Perfekt att ha i väskan. Förpackad i en presentask.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 131,00 | 128,00 | 126,00 | 123,00 | 114,00 | 106,00 | 101,00 | 99,00 | 97,00 | 95,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90754-N0001 |
| Material | ABS, Glass |
| Bredd | 90mm |
| Längd | 90mm |
| Höjd | 18mm |
| Vikt | 95g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 455mm x 350mm x 235mm |
| Effekt | 350 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90754-N0001 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-06-19T00:00:00+02:00 | 1500 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

