Klädborste med spegel Kaiya
Art.nr.
92736-N0001
Kaiya-klädborste med spegel kombinerar två funktioner i en kompakt design. Den är tillverkad av slitstarkt ABS-plast och har en tygyta på ena sidan och en inbyggd spegel på den andra. Den är smal och lätt att ta med sig, vilket gör den idealisk för daglig användning, resor och snabba touch-ups när du är på språng.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,00 | 16,00 | 15,50 | 14,50 | 14,00 | 13,50 | 13,00 | 12,00 | 12,00 | 11,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 92736-N0001 |
| Material | ABS |
| Bredd | 40mm |
| Längd | 110mm |
| Höjd | 7mm |
| Vikt | 32g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT92736.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 270mm x 320mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92736-N0001 | 10197 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

