Meshpåse i OEKO-TEX® bomull
Art.nr.
95209-N0021
Hjälp till att minska användandet av plastpåsar från mataffären genom att ta med din egen grönsakspåse. Denna bomullspåse i mesh passar utmärkt för frukt och grönsaker. Den kan återanvändas om och om igen, tvättas på låg temperatur. Kan krympa något.
Välj variant
Finns i 5 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 16,50 | 16,50 | 16,00 | 16,00 | 15,50 | 15,50 | 15,00 | 15,00 | 14,50 | 14,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 95209-N0021 |
| Material | OEKO-TEX® cotton |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 400mm |
| Vikt | 50g |
| Ursprungsland | India |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 500mm x 380mm x 380mm |
| GPSR-Information | in the seam |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95209-N0021 | 2749 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

