Laminerad Non-wovenkasse 105g/m²
Art.nr.
95111-N0076
Non-wovenkasse i trendiga färger. Mattlaminerad. Handtagen är gjorda i non-wovenmaterial. Passar väldigt bra som shoppingkasse eller att ha med sig till stranden.
Välj variant
Finns i 8 varianter
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 29,50 | 27,50 | 26,00 | 24,00 | 23,00 | 22,50 | 22,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 95111-N0076 |
| Material | 100% PP non woven with lamination 105g/m2 |
| Bredd | 160mm |
| Längd | 400mm |
| Höjd | 350mm |
| Vikt | 57g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95111.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 435mm x 380mm x 370mm |
| GPSR-Information | Hangtag on handle |
| Övrig information | The lenght of the bag handle is 43x23mm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95111-N0076 | 7857 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

