Papperskasse Liten
Art.nr.
91511-N0032
Liten papperskasse med rejält handtag. Glansigt laminerad.
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,50 | 15,00 | 14,50 | 14,00 | 13,00 | 12,50 | 12,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 91511-N0032 |
| Material | Paper |
| Bredd | 80mm |
| Längd | 180mm |
| Höjd | 240mm |
| Vikt | 45g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91511.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 300mm x 305mm |
| GPSR-Information | Printed bottom outside |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91511-N0032 | 3127 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

