Papperskasse Medium
Art.nr.
91512-N0001
Medium papperskasse med rejält handtag. Glansigt laminerad. 200grm.
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 19,50 | 18,50 | 18,00 | 17,50 | 16,00 | 16,00 | 15,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 91512-N0001 |
| Material | Paper |
| Bredd | 100mm |
| Längd | 240mm |
| Höjd | 300mm |
| Vikt | 61g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91512.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 350mm x 270mm x 295mm |
| GPSR-Information | Printed bottom outside |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91512-N0001 | 26642 st |
| Inkommande lager 2026-09-21T00:00:00+02:00 | 10000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

