Pappkasse "Eco-look" - liten 120g/m²
Art.nr.
91716-N0001
Liten pappkasse med handtag i tvinnat papper. Passar bra som presentpåse.
Välj variant
Finns i 8 varianter
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 13,50 | 12,50 | 11,00 | 10,50 | 10,50 | 10,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 91716-N0001 |
| Material | Paper |
| Bredd | 80mm |
| Längd | 180mm |
| Höjd | 240mm |
| Vikt | 29g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91716.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 370mm x 220mm |
| GPSR-Information | Printed bottom outside |
| Övrig information | Length handles: 23 cm. |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91716-N0001 | 7496 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

