Mallorca subli glas mugg 335ml
Art.nr.
51107-N0004
Denna glasmugg har en translucent finish som ger en unik och stilfull look till dina drycker. Denna mugg är designad med en speciell beläggning för sublimeringstryck.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 52,00 | 50,50 | 48,00 | 45,00 | 43,00 | 42,50 | 40,50 | 39,50 | 39,00 | 38,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 51107-N0004 |
| Material | Glass |
| Höjd | 96mm |
| Diameter | 79mm |
| Vikt | 330g |
| Volym | 335cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51107.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 410mm x 270mm x 315mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51107-N0004 | 8641 st |
| Inkommande lager 2026-07-16T00:00:00+02:00 | 5004 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

