The Original Cupkeeper ? Plastglas 18cl-33cl
Art.nr.
91569-N0001
Ta hand om dina vänner och planeten! Hämta dricka till dina kompisar utan besväret med att försöka bära 6 plastglas åt gången. Och i processen eliminera avfall eftersom du inte behöver en kartongbärare längre! The Original Cupkeeper är tillverkad av polypropen med livsmedelskvalitet. Plast som är återvinningsbart, hållbart och återanvändbart i många år. The Original Cupholder är tillräckligt liten för att förvaras i din väska eller helt enkelt använda den integrerade kroken och fäst den i din väska eller bälte. Lämplig för upp till 6 plastglas 18cl-33cl.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 56,50 | 55,50 | 54,00 | 50,50 | 49,00 | 46,50 | 45,00 | 42,00 | 41,00 | 40,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 91569-N0001 |
| Material | PP |
| Bredd | 75mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 38mm |
| Vikt | 55g |
| Ursprungsland | Belgium |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT91569.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 380mm x 380mm x 380mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 91569-N0001 | 7323 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

