PLA cup coffee to go 280ml
Art.nr.
P432.891
Ett hållbart alternativ till traditionella muggar! Tillverkad av växtmaterial (PLA), så muggen är inte bara snygg utan även snäll mot vår planet. Muggen har ett lock och grepp i silikon. Passar de flesat kaffeautomater. 100% fri från melamin. Volym: 280ml.
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 73,00 | 72,00 | 70,00 | 68,00 | 66,00 | 65,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | P432.891 |
| Storlek | 8.6 x ø 8.6 cm |
| Vikt | 115g |
| Tryckyta | 25 x 15 mm |
| Material | PLA,Silikon |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med tyska livsmedelslagstiftningen, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 965 |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

