Nordic Trail ultralätt titaniummugg 450 ml
Art.nr.
ND340.0102
Denna 450 ml titaniummugg är lätt, otroligt stark och resistent mot rost och lukt. Perfekt för varma drycker, oavsett om du är ute i naturen eller njuter av en stilla morgon utomhus. Titaniets isolerande egenskaper håller din dryck varm längre, medan det bekväma handtaget säkerställer säker och enkel användning. Alla Nordic Drift-produkter testas noggrant för kvalitet. Eftersom vi har full tilltro till prestandan och hållbarheten hos vår utrustning, erbjuder vi 5 års garanti mot tillverkningsfel.Levereras i FSC-certifierad presentförpackning.
• 5 års garanti
• Hållbar och pålitlig
• Kvalitetstestad vid varje beställning
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 276,00 | 268,00 | 261,00 | 254,00 | 249,00 | 244,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | ND340.0102 |
| Storlek | 9.3 x ø 7.7 cm |
| Vikt | 72g |
| Tryckyta | 25 x 50 mm |
| Material | Titanium |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1741 |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

