Mugg Tallinn 300 ml
Art.nr.
51103-N0002
Vi presenterar vår Tallinn 300 ml mugg, som finns i olika snygga färger med en elegant finsk design.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 76,00 | 74,00 | 71,00 | 66,00 | 63,50 | 62,00 | 59,50 | 58,50 | 57,00 | 56,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 51103-N0002 |
| Material | Stoneware |
| Höjd | 95mm |
| Diameter | 81mm |
| Vikt | 300g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51103.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 405mm x 285mm x 325mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51103-N0002 | 15175 st |
| Inkommande lager 2026-06-12T00:00:00+02:00 | 9828 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

