Mugg York 300 ml
Art.nr.
51001-N0032
Den större versionen av storsäljaren York-muggen i keramik. Finns i flera livfulla färger med matt finish.
Välj variant
Finns i 9 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 85,00 | 83,00 | 79,00 | 74,00 | 71,00 | 69,50 | 66,50 | 65,00 | 64,00 | 63,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 51001-N0032 |
| Material | Ceramic |
| Höjd | 89mm |
| Diameter | 88mm |
| Vikt | 320g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51001.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 720mm x 300mm x 420mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51001-N0032 | 5829 st |
| Inkommande lager 2026-07-31T00:00:00+02:00 | 4904 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

