Mugg subli Oslo färgad insida & handtag 300ml
Art.nr.
51164-N0161
Vår populära Oslo-mugg med färgad insida och handtag. Denna mugg är speciellt designad för sublimering och erbjuder den perfekta möjligheten för personliga mönster som kompletterar dess färgaccent.
Välj variant
Finns i 8 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 88,50 | 86,50 | 82,00 | 77,00 | 73,50 | 72,00 | 69,00 | 68,00 | 66,50 | 65,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 51164-N0161 |
| Material | Stoneware |
| Höjd | 96mm |
| Diameter | 81mm |
| Vikt | 330g |
| Volym | 300cm³ |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT51164.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 410mm x 270mm x 310mm |
| Mikrovågssäker | Ja |
| Läcksäkerhet | Ja |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 51164-N0161 | 1486 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

