Metallpin 30x10mm
Art.nr.
99742-N0092
Pin med Doming, rektangulär.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,00 | 11,50 | 11,00 | 10,50 | 10,00 | 9,60 | 9,20 | 8,40 | 8,20 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 99742-N0092 |
| Material | Metal |
| Bredd | 10mm |
| Längd | 30mm |
| Höjd | 10mm |
| Vikt | 3g |
| Ursprungsland | Turkey |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT99742.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 290mm x 290mm x 200mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 99742-N0092 | 450 st |
| Inkommande lager 2026-06-08T00:00:00+02:00 | 5000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

