Minilampa
Art.nr.
90957-N0021
Metalnyckelring med ledlampa, bra att ha med sig när man t ex letar efter nyckelhålet i bilen.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 40,50 | 39,50 | 38,50 | 36,00 | 35,00 | 33,50 | 32,00 | 30,00 | 29,50 | 29,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90957-N0021 |
| Material | Aluminium, Stainless Steel |
| Längd | 68mm |
| Diameter | 18mm |
| Vikt | 25g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90957.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 440mm x 210mm x 195mm |
| GPSR-Information | Double sticker on the ring |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90957-N0021 | 7572 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

