Ljuslykta i metallutseende
Art.nr.
90706-N0006
Har du planerat en romantisk middag? Vill du tända några ljus? Eller vill du tända grillen för att göra en ordentlig måltid? Detta är den perfekta tändaren för att tända atmosfären. Tändarens längd ser till att du inte bränner händerna när använder den. Lätt att använda och mycket vacker tack vare sina metallicfärger.
Välj variant
| Antal | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 35,50 | 33,00 | 30,50 | 29,00 | 28,50 | 28,00 | 27,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90706-N0006 |
| Material | ABS, AS |
| Bredd | 15mm |
| Längd | 210mm |
| Höjd | 18mm |
| Vikt | 31g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90706.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Ja |
| Förpackningsmått | 610mm x 175mm x 235mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90706-N0006 | 244 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

