Paraply 25? auto-open
Art.nr.
97104-N0011
Stort paraply med vindtät glasfiberram. Den smarta färgeffekten mellan taket och det ergonomiska handtaget ger paraplyet en tidlös look. Gör det lämpligt för alla.
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 178,00 | 175,00 | 171,00 | 164,00 | 155,00 | 150,00 | 147,00 | 145,00 | 143,00 | 140,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 97104-N0011 |
| Material | Pongee polyester |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 860mm |
| Höjd | 60mm |
| Diameter | 1140mm |
| Vikt | 450g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT97104.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 920mm x 210mm x 180mm |
| Spets | Chisel |
| Pennmekanism | Auto open & manual shut |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97104-N0011 | 1726 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

