Hopfällbart 21? Paraply R-PET auto-open
Art.nr.
97112-N0010
Paraply av R-PET med ett handtag i äkta trä. Glasfiberribborna gör detta paraply vindtätt och öppnar med ett enda tryck på knappen. Meleringen ger detta paraply ett lyxigt utseende. Det svarta paraplyet är inte melerat.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 286,00 | 280,00 | 274,00 | 263,00 | 249,00 | 241,00 | 236,00 | 232,00 | 228,00 | 225,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 97112-N0010 |
| Material | R-PET |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 300mm |
| Höjd | 60mm |
| Diameter | 940mm |
| Vikt | 520g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 320mm x 270mm x 295mm |
| Spets | Round tip |
| Pennmekanism | Auto open & shut |
| GPSR-Information | In the seam. |
| Övrig information | Handle: wood |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 97112-N0010 | 873 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

