Penna Prisma NFC
Art.nr.
87280-N1101
Gör att en reklamartikel som en penna blir ännu mer personlig genom att inkludera ett digiralt meddelande. När du scannar logotypen med en NFC-kompatibel smartphone med NFC-läsare inuti, kan du se det digitala meddelandet på din telefon. Detta kan till exempel vara ett visitkort, webbplats, video osv.
Välj variant
Finns i 7 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 22,50 | 21,00 | 21,00 | 19,00 | 18,00 | 17,00 | 15,50 | 15,00 | 15,00 | 14,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 87280-N1101 |
| Material | ABS |
| Längd | 145mm |
| Diameter | 12mm |
| Vikt | 17g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87280.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| GPSR-Information | On the refill |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87280-N1101 | 3883 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

