Hawaii Transparent Ocean Bound-plast
Art.nr.
87820-N0412
Vi presenterar "Hawaii Transparent Ocean Bound-Plast", vår kulspetspenna tillverkad av plast från haven. Rent samvete, rent skrivande!
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 250 | 500 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 4,00 | 3,80 | 3,60 | 3,40 | 3,00 | 2,80 | 2,60 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 87820-N0412 |
| Material | Recycled plastic |
| Längd | 140mm |
| Diameter | 14mm |
| Vikt | 12g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT87820.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 87820-N0412 | 14544 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

