Smal styluspenna i metall
Art.nr.
P610.621
Kulspetspenna i aluminium med stylusspets och lättanvänd vridmekanism.
• Levereras med metallpåfyllning ("Cross" -typ)
• Varaktig vridmekanism
• Snygg design
Välj variant
| Antal | 1 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 6,80 | 6,60 | 6,40 | 6,20 | 6,10 | 6,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | P610.621 |
| Storlek | 13.6 x ø 0.8 cm |
| Vikt | 7g |
| Tryckyta | 50 x 4 mm |
| Material | Aluminium,Gummi |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med SVHC-direktivet 1907/2006/EC, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information |
https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 8122 |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

