Multi-tool med bestick
Art.nr.
90405-N0035
Känner du igen problemet med att ha mat med dig och du har glömt besticken? Detta verktyg är perfekt för dig! En sked, gaffel, kniv och flasköppnare i ett. Bekvämt på vägen, på campingen eller på vandrarhemmet. Denna levereras i en presentask och är en tuff, snygg gåva för alla rese- eller campingfanatiker!
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 68,00 | 66,50 | 65,00 | 61,00 | 58,00 | 56,00 | 54,00 | 50,00 | 49,00 | 48,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90405-N0035 |
| Material | Aluminium, Stainless Steel |
| Bredd | 55mm |
| Längd | 100mm |
| Höjd | 25mm |
| Vikt | 73g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90405.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 345mm x 200mm x 290mm |
| Mikrovågssäker | Nej |
| GPSR-Information | On multi-tool |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90405-N0035 | 3000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

