SafeSound nödradio med solcell och manuell vevning
Art.nr.
95607-N0002
SafeSound Emergency Radio är en kompakt och bärbar allt-i-ett-enhet: radio, ficklampa och powerbank. Den laddas via solceller, vev eller medföljande USB-C-kabel. Lyssna på AM- och FM-stationer, ladda din telefon med 1800 mAh-batteri eller använd den inbyggda ficklampan. Upp till 15 timmars batteritid, perfekt vid nödsituationer och resor.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 272,00 | 268,00 | 263,00 | 259,00 | 255,00 | 251,00 | 247,00 | 243,00 | 239,00 | 236,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 95607-N0002 |
| Material | ABS |
| Bredd | 50mm |
| Längd | 130mm |
| Höjd | 65mm |
| Vikt | 229g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95607.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 375mm x 280mm x 240mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95607-N0002 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-07-10T00:00:00+02:00 | 5897 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

