5W högtalare & 15W trådlös laddare R-PET & Bambu
Art.nr.
95601-N0061
Upplev bekväm och naturligt utseende teknik med vår RPET- och bambu 15W snabbladdande trådlösa laddare och 5W Bluetooth-högtalare. Denna kompakta allt-i-ett-lösning passar på varje skrivbord.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 242,00 | 238,00 | 234,00 | 230,00 | 226,00 | 223,00 | 219,00 | 216,00 | 213,00 | 210,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 95601-N0061 |
| Material | Bamboo, R-PET |
| Bredd | 108mm |
| Längd | 108mm |
| Höjd | 92mm |
| Diameter | 108mm |
| Vikt | 278g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95601.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 565mm x 460mm x 230mm |
| Input | 5 |
| Bluetooth | Ja |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95601-N0061 | 2968 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

