1207 | Foldable Smartphone Stand
Art.nr.
40310-N0002
Ett måste på varje skrivbord! Perfekt när du ringer videosamtal från din telefon. Justerbar i höjd och vinkel när så önskas. Denna aluminium smartphone hållare har halkfria dynor och den öppna designen låter dig enkelt ansluta ditt headset, hörlurar och laddningskabel.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 122,00 | 119,00 | 117,00 | 109,00 | 105,00 | 101,00 | 97,00 | 90,00 | 88,50 | 87,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 40310-N0002 |
| Material | Aluminium |
| Bredd | 70mm |
| Längd | 87mm |
| Höjd | 67mm |
| Vikt | 78g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 370mm x 205mm x 275mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 40310-N0002 | 14576 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

