Mobilficka silikon
Art.nr.
90979-N0061
Mobilficka i silikon som fästs på baksidan av din smartphone. Mobilfickan erbjuder en fin tryckyta för din logo. Endast 1-färgstryck i svart eller vitt är möjligt.
Välj variant
Finns i 6 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 14,50 | 14,00 | 14,00 | 13,00 | 12,50 | 12,00 | 11,50 | 11,00 | 10,50 | 10,50 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 90979-N0061 |
| Material | Silicone |
| Bredd | 56mm |
| Längd | 84mm |
| Höjd | 3mm |
| Vikt | 13g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT90979.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 560mm x 220mm x 180mm |
| GPSR-Information | On inlay card |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 90979-N0061 | 5864 st |
| Inkommande lager 2026-10-07T00:00:00+02:00 | 5000 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

