Elite Powerbank 10000mAh
Art.nr.
95099-N0002
Denna powerbank från Elite-serien är versionen med en kapacitet på 10.000mAh. Denna metalliska design är perfekt för att ladda mobila enheter när du är på språng och batteriet börjar ta slut. Powerbanken innehåller två USB-A-portar och en Type-C-port, så att powerbanken är lämplig för fler typer av laddningskablar. Levereras i en presentförpackning.
Välj variant
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 250,00 | 246,00 | 242,00 | 238,00 | 234,00 | 230,00 | 227,00 | 223,00 | 220,00 | 217,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 95099-N0002 |
| Material | ABS |
| Bredd | 68mm |
| Längd | 139mm |
| Höjd | 17mm |
| Vikt | 193g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95099.pdf |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 525mm x 145mm x 367mm |
| Effekt | 10000 |
| Input | DC 5V/2A |
| Laddningstid | 5 |
| GPSR-Information | On the bottom & on the gift box |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95099-N0002 | 10785 st |
| Inkommande lager 2026-08-19T00:00:00+02:00 | 3500 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

