Washé-tvålblad
Art.nr.
92733-N5421
Washé tvålblad är en kompakt och praktisk lösning för handhygien i vardagen och på resan. De levereras i ett hållbart PP-fodral och innehåller 20 engångstvålblad som löses upp i vatten. Perfekt att ha med sig.
Välj variant
Finns i 7 varianter
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 5000 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 15,50 | 15,00 | 15,00 | 14,00 | 13,50 | 13,00 | 12,50 | 11,50 | 11,50 | 11,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 92733-N5421 |
| Material | PP |
| Bredd | 60mm |
| Längd | 75mm |
| Höjd | 5mm |
| Vikt | 16g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 340mm x 330mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 92733-N5421 | Finns ej i lager |
| Inkommande lager 2026-05-28T00:00:00+02:00 | 5280 st |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

