TEGERA 919
Art.nr.
919
Tunn och mjuk vit textilhandske som andas. Bra passform och fingertoppskänsla. Tillverkad av 15 gg stickad bomull, utan några sömmar. Handsken minskar risken för kontaminering, fingeravtryck och repor på känsliga ytor. Perfekt för finmontering och inspektionsarbete i torra miljöer.
| Antal | 12 |
|---|---|
| Pris/st | 13,00 |
Totalt pris
kr
| Artikelnummer | 919 |
| Information | Cat. II |
| Ursprungsland | CN |
| Storlek | 6 - 11 |
| Längd | 205-255 mm |
| Förpackning | 12 st |
| Vikt | 0.028 kg |
| Bunt vikt | 0.337 kg |
| Kartong vikt | 3.756 kg |
| Certifikat | UKCA |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Prisspecifikation
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| Totalt pris | Tom kolumn | Tom kolumn | {total} |

